Представники компанії DUGLAS ALLIANCE LTD. взяли участь у 19 щорічному Форумі під назвою «Africa Energy Forum», який цього разу проходив у столиці Данського Королівства – у вітряному місті Копенгагені, з 7 по 9 червня 2017 р.
Форум зібрав широку аудиторію, до якої входили:
У форумі взяли участь понад 2000 учасників, які представляли понад 100 компаній, установ та організацій.
Декілька цікавих фактів, які демонструють тенденції розвитку світової енергетики:
За кілька днів до проведення Форуму у Великій Британії видався досить вітряний та сонячний день. Цього дня понад 50% виробленої електроенергії у Великій Британії було отримано з відновлюваних джерел енергії.
Країна, яка приймає 19 Форум, Данія, виробляє понад 30% із ВДЕ та планує досягти 50% до 2030 року.
На жаль, більшість країн Африки поки що відстають у питаннях енергозабезпечення та енергоспоживання.
За останнє десятиліття вартість сонячних панелей знизилася в кілька разів, що робить генерування електроенергії з використанням сонячних панелей дедалі доступнішим для Африки. Особливо для населених пунктів, не підключених до мережі (OFF Grid), яким пропонується низка рішень як для індивідуальних домогосподарств, так і для окремих населених пунктів.
Виробники вітрогенераторів також збільшують свою присутність в Африці. На стадії будівництва знаходиться найбільший проєкт на Африканському континенті потужністю 310 МВт у Кенії.
Ми твердо віримо у майбутнє використання відновлюваних джерел енергії в Африці.
Старанно працюємо над найближчим майбутнім гідроенергетики в Республіці Екваторіальна Гвінея спільно з Урядом РЕГ.
Вивчаємо нові напрямки та тенденції у сфері енергетики.